Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
111 postów 291 komentarzy

Bandytyzm pozostaje, na wybory nie pójdę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dwa miesiące temu wysłałem do ówczesnych kandydatów na prezydenta RP, w tym do Andrzeja Dudy, pytania odnośnie ich programu. Chodziło mi o budowę państwa polskiego z ludzką twarzą.

Dwa miesiące temu wysłałem do ówczesnych kandydatów na prezydenta RP, w tym do Andrzeja Dudy, osiem pytań odnośnie programu. Były to pytania naturalne, zdroworozsądkowe, które nawet nie powinny paść, bo odpowiedzi na nie powinny być oczywiste. Ogólnie mówiąc, chodziło miobudowę państwa polskiego z ludzką twarzą, w miejsce obecnego, policyjnego o tendencjach faszyzujących i z dużą domieszką wschodniego bandytyzmu. Tak, jak przypuszczałem, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Problem polega na tym, że ten, obecny, sposób funkcjonowania społeczeństwa jest tak zakorzeniony, że ludzie nie wyobrażają sobie nic innego. No, może z wyjątkiem osób, które mieszkały długo w krajach rzeczywistej liberalnej demokracji z rozwiniętym społeczeństwem obywatelskim. Przypuszczam też, że kandydaci mogli nawet nie zrozumieć pytań, gdyż przekraczało to ich wyobraźnię.

Tak, więc bandytyzm, fabrykowanie oskarżeń i rabunek mienia w imieniu Rzeczypospolitej będą trwały nadal, a konstytucja będzie dokumentem służącym jedynie celom propagandowym. Dlatego na wybory nie pójdę, gdyż uczestnictwo w nich byłoby sankcjonowaniem obecnego status quo. A już na pewno nie poprę urzędującego prezydenta, za którego wiedzą i przy wsparciu ów bandytyzm ma miejsce.

Bogdan Goczyński

Pytania do kandydatów na prezydenta

Jak kradnie się polską własność

Świński ryj dla Ziobry i Bodnara

Krzywoprzysiężny minister

KOMENTARZE

  • Skandaliczna ingerencja usa w wybory prezydenckie na kilka dni przed głosowaniem to skandal.
    https://i.postimg.cc/3wMgVffh/duuddax.jpg

    Klęcznika djude, nie wybierajcie, kłamcę nie wybierajcie bo to wstyd i hańba dla Polski by taki sługus usraela i łgaż na temat Osetii był prezydentem Polski.
  • @Leonardo da Vinci 08:19:01
    To jest Duda?! I on się do ryżego modli???!!! Nie, Pan dał jakiś fotomontaż.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031