Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
111 postów 291 komentarzy

Andrzej Duda – schizofrenia czy rozdwojenie jaźni?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W nagłaśnianych spektaklach kampanii wyborczej Prezydent Duda kreuje się na obrońcę praw rodziny. Jednocześnie swoimi działaniami skutecznie przyczynia się do rozbijania rodzin, których rzekomo jest obrońcą.

W ostatnich spektaklach kampanii wyborczej Prezydent Duda kreuje się na obrońcę praw rodziny.Tematem eksponowanym przez media rządowe stała się kwestia ochrony dzieci przed propagandą homoseksualną w szkołach. Nie wiem, czy jest to akurat najważniejsza rzecz, ale na pewno nośna medialnie i uderzająca w kontrkandydatów ostentacyjnie popierających perwersję społeczną.

Jednocześnie swoimi działaniami Prezydent skutecznie przyczynia się do rozbijania rodzin, których rzekomo jest obrońcą. Konkretnie zaś mam na myśli wspieranie inicjatyw zaburzonego psychicznie ministra „sprawiedliwości”, takich jak podpisana niedawno nowelizacja ustawy antyprzemocowej, której rzeczywistym celem jest zachęcanie do rozwodów i fałszywych oskarżeń, a także niszczenie podstaw ekonomicznych rodzin.

Rzeczywiste intencje Prezydenta widać też w jego zaniechaniach. W swojej pięcioletniej kadencji miał on okazję wprowadzenia autentycznej reformy wymiaru sprawiedliwości z uwzględnieniem społecznej kontroli. W miejsce tego czynił działania pozorowane a konflikt z częścią sędziów był de-facto realizacją przez rządzący obóz polityki TKM.

Od wielu lat różne środowiska społeczne podnoszą potrzebę wprowadzenia opieki naprzemiennej. Jest to skutecznie blokowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości, a w miejsce tego mamy natychmiastową egzekucję alimentów od ojca, często bez prawa do wychowywania dzieci. Prezydent nie uczynił nic aby naprawić ten chory stan rzeczy.

Ograniczyłem się do kwestii rodziny, ale mógłbym podać podobne przykłady z innych dziedzin.

Trudno mi sobie wyobrazić, żeby człowiek z wykształceniem prawniczym, z doktoratem i o zdrowej psychice nie zdawał sobie sprawy z rzeczywistego stanu rzeczy i jego konsekwencji. Dlatego postawa taka bardziej wygląda mi na zaburzenie procesów intelektualnych i należałoby się przyjrzeć czy nie mamy tutaj do czynienia ze schizofrenią lub co najmniej rozdwojeniem jaźni.

Bogdan Goczyński

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Jest raczej jeszcze gorzej . Salute : https://medianarodowe.com/wp-content/uploads/2018/12/duda-i-menora.jpg
 • @Repsol 23:08:02
  W związku z jego co najmniej dziwnym zachowaniem, Prezydenta należałoby koniecznie przebadać psychiatrycznie. Jeśli okazałoby się, że jest jednak poczytalny, to jego działania byłyby jawną zdradą, a za to jest najwyższy wymiar kary.
 • Tak - to jest
  taktyka gotowania żaby tak - aby ta przedwcześnie nie wyskoczyła z garnka. Otóż cała magdalenkowa ferajna - co to tam jak gdyby nigdy nic - stała sobie na stole menora - ma wspólny cel wobec sierot po Polsce w atrapie Polski. Spedalanie tubylczych dzieci i dorosłych - także za PIS-u trwa cały czas - tylko przy krzykliwej narracji - przeciwko temu spedalaniu - takie - to nie maja ręka - to nie maja ręka!
  Wniosek?
  Jak może pałować niemiłosiernie tubylców tzw. państwowa policja - kiedy tubylcy sprzeciwiają się Sodomie i Gomorze - myśląc o swoich dzieciach - na tzw. paradach równości. Pałować pod pretekstem jakichś praw człowieka. Kto komu dał prawo do demoralizacji - nazywając to prawem człowieka?
  Na koniec - albo ludzie staną się ludźmi - choćby mieli polec w słusznej walce - albo przestana być ludźmi - a wtedy czeka na nich Piekło na Ziemi - jakiego nie jest sobie dzisiaj nikt wyobrazić. To nie są żarty.
 • Nie ma co mu wytykać doktoratu
  ze znajomością spraw rodzinnych. Pracę doktorską pisał z prawa administracyjnego (o wywłaszczaniu nieruchomości pod budowę autostrad płatnych tj. jak najkorzystniej zabrać jednemu, aby inny mógl zarabiać na tym). Poza tym nie należy traktować serio tego, co mówią politycy zwłaszcza przed wyborami.
 • @wercia 09:08:16
  Doktoratu mu nie wytykam. Chciałem tylko pokazać, że byle kretyn doktoratu nie zrobi, więc jeśli podpisuje ustawy z ukirytym celem, to albo jest kanalią albo z jego psychiką jest coś nie tak, co zresztą na jedno wychodzi. Deklaracji polityków nigdy nie traktuję poważnie, ale często jest tam drugie dno, tak jak w przypadku ustawy antyprzemocowej.
 • @Bogdan Goczyński 12:12:16
  Jednak większość polityków to psychopaci a nie schizofrenicy. Schizofrenik z racji specyfiki objawów chorobowych nigdy się nie załapie nawet na stanowisko radnego dzielnicy. Po prostu ten facecik robi sobie klakę przedwyborczą a rzeczywistą ochronę rodziny ma w zadku.
 • @viridiana 14:09:34
  Duda jest "za a nawet przeciw", podobnie jak TW Bolek. To też cecha zaburzonej osobowości, chociaż Bolkowi pod względem nadętego ego, raczej nie dorówna.
 • Autor.
  Niech pan zrobi sobie też takie zdjęcie i pytanie:kiedy pan się badał???
 • @zibi 16:08:45
  Tego typu mina Andrzeja Dudy jest dość typowa i występuje na wielu zdjęciach. Jeśli chodzi o mnie, to zdjęć zrobiono mi dużo i nie wszystkie najlepsze. A badania miałem robione wielokrotnie por. np. "numer na wariata". Poza tym w moim wieku spotkałem już trochę ludzi zaburzonych i wiem co mówię.
 • @zibi 16:08:45
  Pan Goczyński jest w porządku o czym łatwo można się przekonać czytając Jego blog.
 • @Bogdan Goczyński 17:17:11
  Ale z jakim namaszczeniem tę srebrną, tak na oko 40 tys.zł. wartą menorę zapala, co najmniej jak by Komunię Św. przyjmował. Może to ta sama, co w Magdalence stała?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031