Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
111 postów 291 komentarzy

Neobolszewicka twarz PiS-u

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Korzystając z wrzawy na temat koronowirusa rząd bez rozgłosu przepycha kolejną i jeszcze bardziej represyjną wersję ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

Korzystając z wrzawy na temat koronowirusa, rząd bez przesadnego rozgłosu przepycha kolejną i jeszcze bardziej represyjną wersję ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Tym razem już sama policja będzie mogła decydować, że przemoc miała miejsce i o tym, że sprawcą był oczywiście mężczyzna, na ogół główny dostarczyciel środków do życia rodziny. Pan taki na dzień dobry dostanie zakaz zbliżania się do domu i zostanie zesłany do przytułku dla bezdomnych. Gdyby jednak policja przypadkiem wykazała się zbyt dużą dozą zdrowego rozsądku, jej rolę przejmie żandarmeria wojskowa. Ta na pewno zastosuje się do odgórnych zaleceń. Ojciec i mąż rodziny zostanie skazany bezdyskusyjnie za przemoc i dostanie do płacenia alimenty. Bezdomny i ciągany po sądach straci pracę a za niepłacenie alimentów zostanie zamknięty.

Tak działa państwo polskie. Wystarczy donos, pomówienie, często w celu uzyskania korzystnego rozwodu i przejęcia majątku, aby agendy bolszewickiego państwa ruszyły do akcji. O tym, że oskarżenia o przemoc są często fabrykowane przez szeroko pojętą bezpiekę, pisałem już wielokrotnie. Przed laty opublikowałem między innymi na ten temat tekst O co chodzi w kampanii przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

W związku z tym kolejnym atakiem rewolucyjnego obłędu ministra Ziobry wysłałem do posłów Konfederacji e-maila z prośbą o poruszenie sprawy w Sejmie. Wydawało mi się bowiem, że są wśród nich ludzie wykazujący się zdrowym rozsądkiem. Na maila nie otrzymałem żadnego potwierdzenia ani nie zauważyłem zwiększonej aktywności na moim blogu, co mogłoby świadczyć o zainteresowaniu posłów. Obawiam się zatem, że wiarygodność Konfederacji jest podobna do całej reszty Sejmu i urzędniczych hord RP. Pozostaje mi tylko pisać.

Załączam tekst e-maila do posłów Konfederacji.


                                                                                                4.03.2020


 Panowie,


W związku z procedowaniem kolejnej, jeszcze bardziej represyjnej wersji ustawy "antyprzemocowej" chciałbym Panów poinformować, że mam dowody, że służy ona innym celom niż oficjalnie deklarowane, a oskarżenia mogą być fabrykowane. Dowody te publikuję na moim blogu  

https://bgoczynski.wordpress.com  np:

https://bgoczynski.wordpress.com/2008/04/22/wariograf-potwierdza-fabrykowanie-oskarzen/

https://bgoczynski.wordpress.com/2014/07/29/zolte-papiery-dla-prezesa/(patrz linki pod tekstem)

https://bgoczynski.wordpress.com/2010/03/24/o-co-chodzi-w-kampanii-przeciwdzialania-przemocy-w-rodzinie/


Tzw. władze n-tej RP nie są tym zainteresowane, lecz dalej uprawiają uprawiają demagogię o powszechnej przemocy w rodzinie. Niewątpliwie chodzi o zastraszanie ludzi i zniechęcanie do zakładania rodzin, zaś propozycja wprowadzenia żandarmerii do interwencji w rodzinach wskazuje na obłęd prawdopodobnego autora ustawy czyli ministra Ziobry. W razie potrzeby służę dodatkowymi informacjami. O tym trzeba mówić w Sejmie otwarcie i nie dopuścić do eskalacji działań dewiantów.

Z poważaniem

Bogdan Goczyński

KOMENTARZE

 • Również się obawiam,
  że wiarygodność Konfederacji jest podobna do całej reszty Sejmu.

  Ważna dla nich jest tylko ich strategia i taktyka polityczna, nie zajmują się sprawami nie gwarantującymi politycznych korzyści.
 • Mail
  Na jaki adres mailowy wysłał Pan wiadomość?
 • @interesariusz z PL 12:27:46
  Ta strategia i polityka to jest po prostu koryto i prowadzenie na smyczy.
 • @NWO 13:56:30
  Na adresy e-maili podanych na stronie sejmowej do każdego z posłów.
 • Autor bloga to krasnal maruda , czy prowokator ?
  Wysłał Pan pismo do Konfederacji 04.03.2020r. i ma Pan pretensje dwa dni później że nie ma odpowiedzi .

  Bądź Pan poważny
 • Chętnie poznałbym jeszcze kilka takich ataków rewolucyjnego obłędu Ziobry
  No nieźle:----"W związku z tym kolejnym atakiem rewolucyjnego obłędu ministra Ziobry"------ Czy to też przypadkiem nie prowokacja?
 • @Sławomir Czech 15:34:04
  Jeśli w tej sprawie Konfederacja zachowa się sensownie i złoży w Sejmie stosowną interpelację, to publicznie posłów przeproszę. Nie jestem jednak optymistą, tym bardziej, że zwracałem im już wcześniej uwagę na co najmniej dziwne zachowania Ziobry. A prowokatorem ani marudą nie jestem.
 • @Jeremi 15:53:37
  Nie jest to pierwsze tego typ zachowanie Ziobry. Pan spojrzy do tekstów: https://bgoczynski.wordpress.com/2019/05/10/swinski-ryj-dla-ziobry-i-bodnara/
  https://bgoczynski.wordpress.com/2017/12/01/obroncy-szamba-sadowego/
  https://bgoczynski.wordpress.com/2019/05/08/trybunal-stanu-dla-wierchuszki-pisu/
  https://bgoczynski.wordpress.com/2019/11/08/list-otwarty-do-lajdaka/
  i inne na tym samym blogu
 • Nie mają nic do roboty, tylko odpisywać na
  przedwczorajsze maile. Dziennik Gazeta Prawna podaje, że projekt MS trafił do rozpatrzenia przez rząd a nie do Sejmu.
 • @wercia 16:35:57
  Rząd to przyjął.
 • @Bogdan Goczyński 16:29:59
  Przeczytałem te linki, ale oprócz zwykłego chamstwa typu: ---"Naczelny Łajdak RP Ministerstwo Sprawiedliwości, Świński ryj dla Ziobry.........itp"--- nie widzę żadnego uzasadnienia r e w o l u c y j n e g o obłędu, powiem więcej, nie widzę nawet żadnego obłędu. Takie teksty świadczą niestety o klasie piszącego.
 • @Jeremi 16:42:43
  Złota Reguła Współżycia

  15 Gdy brat twój zgrzeszy , idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. 16 Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa7. 17 Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik! 18 Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co zwiążecie na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążecie na ziemi, będzie rozwiązane w niebie8.
  19 Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. 20 Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich».
 • @Jeremi 16:42:43
  Psychopaci i inni rewolucjoniści dochodzą do władzy dzięki pożytecznym idiotom, którzy widzą w nich mężów opatrznościowych. Porównajmy tylko Hitlera, Stalina a także Mao, Pol Pota i innych. Cieszyli się oni poparciem szerokie rzesz społecznych. Pan być może zrozumiesz, o czym piszę jak tzw. władza okradnie Cię z dorobku życia, zabierze dzieci i zamknie w więzieniu, przy jawnie spreparowanych oskarżeniach. Ja przez to wszystko przeszedłem. Naucz się Pan czytać ze zrozumieniem.
 • @Jeremi 16:42:43
  Jeśli Pan nie widział nic szczególnego we wcześniejszych tekstach, to być może ten Pan zrozumie https://bgoczynski.wordpress.com/2018/03/12/dyktatura-tepych-dewiantow-dac-malpie-brzytwe/ .
 • @Franek Ganek 17:40:43
  A poza tym wszystko w porządku?
 • @Bogdan Goczyński 18:25:43
  Nie wszystko... Poza tym Jeremi ma rację. Nie argumentuje Pan.
 • @Bogdan Goczyński 18:24:08
  Dodam, że nie czytałem teraz Pańskich wcześniejszych tekstów... Podobnie pewnie jak adresaci Pańskiego listu.
 • Przepis ma swoje uzasadnienie
  A mianowicie takie, że bardzo często kobiety, które doznają przemocy ze strony swoich partnerów, wycofują swoje oskarżenie, z powodu którego policja została wezwana. Niektóre się boją, niektórym zrobi się partnerów żal, w każdym razie nie ma żadnych konsekwencji, po czym, po jakimś czasie kobieta jest znowu bita, policja wzywana itd.

  Oczywiście, zapewne zdarzają się przypadki kłamstw, ale po to powinno być prowadzone dochodzenie w tej sprawie i sprawa sądowa.

  Nie przesadzajmy z tym przejęciem majątku i wylądowaniem w przytułku. bo policja jest wzywana najczęściej w przypadkach, kiedy poszkodowana strona po prostu nie ma dokąd pójść, tym bardziej razem z dziećmi. Ludzie majętni nie lądują w przytułku, a jeśli, to bardzo rzadko, bo stać ich na wynajęcie mieszkania , czy pokoju, zatrzymanie się u rodziny czy przyjaciół.

  Uważam, że jest to lepsze rozwiązanie, niż policja przychodząca na wezwanie poszkodowanej, rozkładająca ręce i pytająca „a za co bił?”
  No ale cóż się dziwić prostym sierżantom, skoro nawet tutaj, pośród tzw. inteligencji, jest wiele osób, które uważają, że kobieta powinna być bita, dla jej własnego dobra. Jeśli takie opinie są w Polsce powszechne, to powstaje pytanie, jak często opinie o powszechności przemocy domowej są rzeczywiście sfabrykowane?
 • @Lotna 18:58:36
  Ja nie mam na myśli autentycznych przypadków przemocy, które zdarzają się stosunkowo rzadko. Po prostu partnerzy o niestabilnych osobowościach są odrzucani na wstępie i nie zamieszkują razem. Chodzi o to że istnieje typ ludzi – psychopatów, zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy dobrze potrafią się maskować, udają dobrych, kochających partnerów, dopóki nie podporządkują sobie współmałżonka - np. poprzez wprowadzenie się do jego domu i próbują ten dom przejąć. Wtedy zaczyna się cyrk – prowokacje, oszustwa i wzywanie policji. Celują w tym kobiety, korzystając ze stereotypu słabej płci i wzbudzania litości społecznej. Psychopaci mężczyźni stosują inne metody, równie perfidne. Niestety Ziobro i spółka są zbyt ograniczeni żeby te rzeczy zrozumieć. Szczególnie Ziobro jest bardzo podniecony swoją misją naprawy społeczeństwa i wyrządza tym olbrzymie szkody. Nie jestem pewien na ile czyni to świadomie a na ile z głupoty. Jednocześnie prokuratura nie czyni nic aby tępić fałszywe oskarżenia nawet jeśli zostaną udowodnione. Nie ma to zresztą znaczenia, bo obowiązuje zasada: winien, niewinien - siedzieć powinien. Ja piszę o tym otwarcie od wielu lat w oparciu o doświadczenia własne i osób, które do mnie pisały – obu płci. Dlatego wiem, co mówię. Wiem też, że mój blog jest uważnie czytany przez bezpiekę. Dlatego twierdzę, że tego typu działania rządu są świadome i mają na celu tworzenie chaosu społecznego.
 • Jeszcze jedna malutka cegiełka
  włożona do budowli pt. Depopulacja.
  Wniosek?
  Przypuszczam, że kolorowe rodziny na taka okoliczność - policja będzie omijać szerokim łukiem.
 • @Lotna 18:58:36
  //Uważam, że jest to lepsze rozwiązanie, niż policja przychodząca na wezwanie poszkodowanej, rozkładająca ręce i pytająca „a za co bił?” //
  Może u Was w Kanadzie tak jest...
  Bajek się naczytałaś...

  //Ludzie majętni nie lądują w przytułku, a jeśli, to bardzo rzadko, bo stać ich na wynajęcie mieszkania , czy pokoju, zatrzymanie się u rodziny czy przyjaciół. //

  Ludzie majętni nie używają przemocy fizycznej zazwyczaj... Mają o wiele bardziej, że tak powiem zawiłe metody... A w stosunku do nich organa przymusu nie nadużywają kompetencji w obawie o swój hajs.

  //Oczywiście, zapewne zdarzają się przypadki kłamstw//
  Kobieto, z jakiej matplanety przybyłaś?

  //A mianowicie takie, że bardzo często kobiety, które doznają przemocy ze strony swoich partnerów, wycofują swoje oskarżenie, z powodu którego policja została wezwana. Niektóre się boją, niektórym zrobi się partnerów żal,//

  Tak jest jak panuje wiara w mamonę a nie Prawdę i odpowiedzialność (konsekwencje).
  // w każdym razie nie ma żadnych konsekwencji//
 • @Bogdan Goczyński 21:26:07
  Oczywiście nikt nie ma prawa decydowania za innego o jego krzywdzie.
 • Kolejna zachęta do rozpadu rodzin
  A są już doświadczenia z innych krajów:

  https://niepoprawni.pl/polecanka/orwell-w-hiszpanii
 • Ludzie majętni nie używają przemocy fizycznej
  "Ludzie majętni nie używają przemocy fizycznej zazwyczaj... Mają o wiele bardziej, że tak powiem zawiłe metody…" /Franek Ganek/

  https://www.youtube.com/watch?v=fMXEKM8w3ZU
 • @Franek Ganek 22:18:09
  Osoby majętne też używaja przemocy. Z tym, że pobity partner najcześciej jest uzależniony, w tym finansowo. Nie tylko psychicznie.
  Ale faktycznie. Trochę śmiesznym jest gdy ktoś doświadczenia i praktykę z państw zza Atlantyku, próbuje dostosować do warunków polskich. Widać tutaj, jak emigranci są oderwani od polskiej rzeczywistości. A niestety, mają prawo głosu.
 • @AgnieszkaS 07:01:17
  Bardzo trafny obraz. Dziękuję za doprecyzowanie bo oczywiście... chodziło mi o nie używanie przemocy fizycznej do siebie samego i bezpośrednio.
  Chociaż różnie bywa... i reguła, że swoich nie tykają też istnieje.
 • @Wican 08:16:13
  Niestety...
 • @Rebeliantka 00:59:50
  ------------
  Kolejna zachęta do rozpadu rodzin
  ------------
  Tak - o to chodzi a w dalszym planie - depopulacja.
 • @Rebeliantka 00:59:50
  Dzięki za komentarz z artykułem. Najbardziej trafny ze wszystkich. Bo nie chodzi tutaj o naprawę spoleczeństwa lecz o obłęd ludzi uzurpujących sobie władzę nad nami.
 • @Bogdan Goczyński 09:42:34
  //Dzięki za komentarz z artykułem. Najbardziej trafny ze wszystkich.//

  Proszę mi wskazać uchybienia.

  //Bo nie chodzi tutaj o naprawę spoleczeństwa lecz o obłęd ludzi uzurpujących sobie władzę nad nami.//

  W czym różnica?
  Słucham i proszę bez linków.
 • @demonkracja 09:18:19
  Głośno myślę... A co by było gdyby policja i inne służby nie pchały się do rodziny z buciorami? Gdyby polskim rodzinom przysługiwał pewien immunitet, na wzór uczelni wyższych?

  Gdyby małżonkowie (partnerzy) wiedzieli, że nadpobudliwa policja nie przybędzie na ratunek w razie awantury, to czy tych awantur nie byłoby mniej? Czy mając tego świadomość związki nie byłyby zawierane z większym namysłem? Czy strona "krzywdzona" nie podejmowałaby szybszych i konkretniejszych decyzji o zakończeniu toksycznego związku?

  Coś mi się wydaje, że im więcej "udogodnień" dla służb do wkraczania z buciorami w życie rodzinne, tym więcej problemow z tym związanych. Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane, choć akurat w tym wypadku nie podejrzewam władzy o dobre chęci.

  Jeżeli objąłbym pewną ochroną, to osoby starsze, niedołężne i niesamodzielne czyli takie, które nie mają możliwości samodzielnej reakcji w razie tego typu problemów.

  Innym zagadnieniem z tej samej serii jest, czy nie należałoby zrezygnować z alimentów, żeby ucywilizować pewną patologię w tym obszarze? Niech w końcu każdy odpowiada za siebie. Żaden normalny rodzic nie skrzywdzi swojego dziecka, a nienormalny nie może być karany za swój niedorozwój.
 • @Bogdan Goczyński 09:42:34
  Tak krótko... zwięźle i na temat.
  Chyba nie myśli Pan o jakiejś (większej) przemocy w popularnym sensie tego słowa?
  Tak dla ułatwienia:
  prze - moc
  prze - konanie
 • @rumpelsiltskin 10:15:50
  Tak, to ten kierunek. Traktuje się ludzi jak smarkaczy to i są smarkaczami.
  Piszę to świadomy swoich czynów, które tylko czasami popełniam w celu potrząśnięcia człowiekiem, który nie słucha...
  Musiałem wyjaśnić bo wielu zarzuca mi, że sam robię to co krytykuję a tu chodzi o uzasadnianie swoich wypowiedzi i dążność do porozumienia, i utrzymywania jedności... ze Wszystkim.
 • @rumpelsiltskin 10:15:50
  ---------
  "Głośno myślę..."
  ---------
  Chodzi o to, że czarci pomiot zawsze niesie dla nas jakiś "prezent" - w pudle z podwójnym dnem. Dlatego oficjalnie mamy dbałość o rodzinę a w drugim, ukrytym dnie - mamy likwidację tej rodziny w ogóle. Drugi przykład - potężną siłę popędu seksualnego - nie wykorzystuje się do prokreacji - chociaż demografia leży - tylko właśnie do niezakładania rodziny a w konsekwencji prowadzi to do depopulacji.
  Wniosek?
  Podgryzanie rodziny zaczęło się już dawno i nawet Watykan w tym uczestniczy - chociaż się tym nie chwali.
 • @AgnieszkaS 07:01:17
  :)) Trafiony, zatopiony!
 • @Bogdan Goczyński 21:26:07
  „Po prostu partnerzy o niestabilnych osobowościach są odrzucani na wstępie i nie zamieszkują razem.”

  Doprawdy? To skąd biorą się jakieś zakusy na majątek, jeśli para nawet nie zamieszkuje razem? Sugeruje Pan, że ci, którzy znęcają się nad partnerami nie mają zaburzeń osobowości, ze nie potrafią się doskonale kamuflować, podobnie jak ci, którzy chcą przejąć np. dom partnera? Skąd takie wnioski?

  Owszem, przypadki znęcania nad partnerem nie są częste, ale są o wiele bardziej częste, niź mogłoby się to wydawać, miedzy innymi ze względu na ostracyzm społeczny, który jest dość dobrze widoczny choćby tutaj w komentarzach. A także ze względu na umiejętność kamuflowania się sprawców, którzy na zewnątrz grają nieskazitelnych partnerów i ojców, czy matki. Wbrew pozorom, nie kaźda bita kobieta chodzi z podbitym okiem.

  Rozumiem, że staje Pan po stronie pokrzywdzonych przez system sądowniczy, znam np. przypadek ojca, który przepisał dom na syna podczas choroby, a teraz mieszka w piwnicy własnego domu bez prądu, bo tyle mu zostało przydzielone w ramach slużebniści przez nowych właścicieli. Sprawa o znęcanie/niewdzięczność ciągnie się latami.

  Niemniej jednak, zastanawiam się jak wiele Pan wie na temat przypadków, kiedy kobiety i rzadziej mężczyźni są faktycznie ofiarami przemocy i jakie inne rozwiązania w tych przypadkach byłyby, według Pana, rozsądne, pożądane i skuteczne, bo z tego, co widzę, wylewa Pan dziecko z kąpielą. Podobnie zresztą, jak większość tu dyskutujących, którzy ze wszystkich sił usiłują wmówić sobie i wszystkim dookoła, że przemoc wobec małżonka i automatycznie dzieci- nie istnieje, albo jest to problem tak marginalny, że w ogóle nie zasługuje na uwagę.
 • @Lotna 03:11:12
  :))
 • @Lotna 03:47:21
  Mnie chodziło nie tyle o sam fakt przemocy domowej, która istnieje i będzie istniała, a o to, że organy państwowe świadomie prowokują te sytuacje i zachęcają do fałszywych oskarżeń. Dlatego osoby fałszywie oskarżające nie ponoszą żadnych konsekwencji. Jest to jednostronna nagonka w stylu bolszewickim. Sam tytuł mojego artykułu o tym świadczył. Niestety niewielu z komentujących to zrozumiało. Chyba trzeba przejść przez to piekło ewidentnie fałszywych oskarżeń, ciągania po sądach, ciągłego nachodzenia przez policję i zamykania w psychiatryku i więzieniu rzez wiele lat, żeby to zrozumieć. Poza tym osobnikom kreującym ową politykę „antyprzemocową” wcale nie chodzi o dobro rodzin, ale wprost przeciwnie. Oni czerpią satysfakcję z manipulacji, skłócania ludzi i tworzenia chaosu społecznego. Innymi słowy, są to psychopaci i realizują oni swój obłęd między innymi poprzez naiwnych prostodusznych ludzi, którzy ową psychopatyczną propagandę biorą za dobrą monetę. Jednocześnie ludźmi tymi gardzą a w jednej z pierwszych publikacji na ten temat z początków XX wieku, nazwali ich wprost pożytecznymi idiotami.
 • @Lotna 03:11:12
  //:)) Trafiony, zatopiony!//

  Chyba nie dość uważnie obejrzałaś ten film od AgnieszkiS.
  Powinnaś napisać: trafieni, zatopieni. I nie tyle chodzi mi o zamordowaną służbę tych biedaków (odgrywanych świetnie przez aktorów) co o te tzw. jaśniepaństwo.
 • @Lotna 03:47:21
  //Niemniej jednak, zastanawiam się jak wiele Pan wie//

  Najpierw trzeba się nad sobą zastanowić... Do samego końca.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031