Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
111 postów 291 komentarzy

List otwarty do łajdaka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Naczelny Łajdak RP, Ministerstwo Sprawiedliwości, Al. Ujazdowskie 11, Warszawa

 

8 listopada 2019

 

 

Naczelny Łajdak RP
Ministerstwo Sprawiedliwości
Al. Ujazdowskie 11
00-950 Warszawa
Do rąk własnych

 

 

Panie Łajdak,

Wiem, że jest Pan zachłanny nie tylko na władzę ale i na obecność medialną. Dlatego, żeby Pana zadowolić, pismo to publikuję też w Internecie.

Przechodząc do rzeczy, chciałbym dowiedzieć się co Panem kieruje, że jako Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny dopuszcza się Pan tak nikczemnych czynów jak:

• Zachęcanie do fałszywych oskarżeń,

• Tolerowanie w sądach fałszywych zeznań,

• Zalecenie bezwzględnego stosowania zasady „winien - niewinien, siedzieć powinien”, podczas gdy rzeczywiści przestępcy cieszą się nie tylko wolnością ale i korzyściami ze swych niecnych czynów,

• Wspieranie rabunku mienia przez komorników i sądy pod pretekstem pomocy rodzinie,

• Czy czerpie Pan z tej ostatniej rzeczy korzyści, czy też kieruje Panem chęć zniszczenia dorobku życia Pana ofiar?

Poza tym chciałbym wiedzieć:

• Czy robi Pan to wszystko z własnej inicjatywy, czy może odbiera Pan od kogoś instrukcje?

• Czy celem fabrykowania oskarżeń jest robienie statystyk zwalczania przemocy w rodzinie i promocja Pana własnej osoby i kariery?

• Czy zdaje Pan sobie sprawę, że usunięciem ławników ze spraw karnych w 2007r. doprowadził Pan do anarchii i samowoli sędziowskiej w sądach a tak krytykowana przez Prawicę degeneracja wymiaru sprawiedliwości to w dużym stopniu Pana zasługa?

• Czy rozumie Pan, że aktem z 2007r. naruszył Pan naturalne prawo obywateli do sprawowania wymiaru sprawiedliwości i tym samym złamał Pan swoją przysięgę na konstytucję?

• Czy przysięga ma dla Pana jakąkolwiek wartość?

• Czy zdaje Pan sobie sprawę, że swoim łajdackim postępowaniem zrujnował Pan życie wielu osobom? Czy to w ogóle ma dla Pana znaczenie?

• Czy prawdą są doniesienia internetowe, że szantażuje Pan kolegów w rządzie w celu utrzymania i poszerzenia zakresu swojej władzy?

• Czy rzeczy, które tutaj wymieniłem mają miejsce za aprobatą reszty członków rządu włącznie z Premierem a także za aprobatą Prezydenta?

• Czy jest Pan w stanie pojąć, że są to wszystko czyny haniebne, i że trzeba być ostatnim łajdakiem aby ich dokonywać, czy też przekracza to Pańskie możliwości intelektualne?

• Czy ma Pan zdolność honorową?

Sprawy, które poruszyłem nie wyczerpują wszystkich pytań, jakie miałbym do Pana, ale wiem, że i tak nie otrzymałbym na nie odpowiedzi. Jeśli chciałby jednak Pan zapoznać się ze szczegółami, zachęcam do przestudiowania artykułów na moim blogu https://bgoczynski.wordpress.com.

Bogdan Goczyński

P.S. Jeśli ktoś uważa, że Pana znieważam, to się myli. Znieważyć można kogoś, kto ma honor, a nie sądzę aby taki przypadek tutaj zachodził.

Do wiadomości:
Prezydent RP 
Prezes Rady Ministrów

 

KOMENTARZE

 • Bez zrównoważonego systemu demokracji nikt nic nie zrobi.
  .
  Brak sprawnego systemu, to jak brak parowozu do ciągnięcia wagonów.

  System pracy władzy jest zablokowany w konstytucji, liczbą nieparzystą nr. 3, która równowagi dla siły postępu dać nie może.

  Trzeba pisać na Berdyczów.
 • @goodness 12:10:50
  Siła po(d)stępu, skapitulowała dobitnie w tym artykule: http://ryszard-opara.neon24.pl/post/151465,historia-chrzescijanstwa-w-polsce-czesc-iii-ostatnia

  Oraz w jego dwóch poprzednich częściach. Jak pan Goczyński, i Jego siostra Rebeliantka znajdzie czas, to niech sobie poczyta, nie tyle sam artykuł, bo on jest na zgraną modłę, ale komentarze. Trzeba jakiś wspólny mianownik klęczonów i władzy, podobno durnej, znaleźć.
 • @Oracz 15:04:55
  Pani Krystyna Górzyńska nie jest oczywiście moją siostrą. Swoją drogą to zarzuty dla ministra sprawiedliwości powinny być szokujące a jeszcze bardziej szokujące jest to że nikogo one nie dziwią i artykuł ten prawdopodobnie przejdzie bez echa.
 • @Bogdan Goczyński 15:16:55
  Jest chyba siostrą we wierze.
 • @Bogdan Goczyński 15:16:55
  Ja mam równie szokujące wrażenia z kontaktów z prokuraturą, której przełożonym jest Zbigniew Generalny.
 • @Bogdan Goczyński 14:51:28
  Liczba 3 jest atrybutem równowagi władzy. Obecnie nie jest zablokowana. Obowiązuje zgodnie z konstytucją z 1997 roku.

  3 na Berdyczów też można wysłać, aby system demokracji zaczął normalnie funkcjonować.
 • @Oracz 15:04:55
  Siła po(d)stępu, skapitulowała dobitnie w tym artykule: http://ryszard-opara.neon24.pl/post/151465,historia-chrzescijanstwa-w-polsce-czesc-iii-ostatnia
  Potrzebna w Polsce rewolucja prawdy, żegnania się prawdziwym krzyżem.

  Rewolucję postępu nowoczesnej techniki umożliwiły liczby binarne.

  Z trójką, bez systemu binarnego, będziemy tylko niewolnikami.
  Krzyż posiada cztery ramiona, ale niewolnicy ciągle żegnają się kotwicą.
 • do herszta żuli proszę się nie zwracać na pan, albowiem dochodzi do inflacji pojęcia
  Taka bytowość jak Ziobro nie zasługuje na to, aby go traktować grzecznie i w ogóle nie wolno wobec niego stosować takiej formy jak Pan, która de facto jest zagwarantowana w obyczajach dla braci Polaków. Nikczemnik o mentalności kundla i lewaka, który odbiera Polakom godność i własność oraz prawa procesowe i niszczy zasadę domniemania niewinności zasługuje li tylko na miano sowieckiego parcha.

  To niebywały sekciarz, który przez mowę nienawiści usiłuje w Polsce dokonywać tresury Irokeza oraz zmiany w mentalności Polaków za pomocą terroru poprawności politycznej. Stworzył za pieniądze podatników armię 50 prokuratorów, którzy recenzują homilie duchownych, nawet arcybiskupów pod kątem mowy nienawiści. To może niebawem togowcy z kościoła Ziobro zaczną kazania głosić z ambon w świątyniach katolików rzymskich?

  To polityczne bydle działające na rzecz neokomuny podjęło walkę jak bolszewicy z instytucją pater familias i oddał władzę nad rodzinami w ręce dzielnicowych i innych policjantów, KTÓRZY W OPARCIU O POMÓWIENIA BĘDĄ POLAKÓW POZBAWIAĆ WŁADZY NAD RODZINAMI I NAD WŁASNOŚCIĄ!.
  https://janusz.neon24.pl/post/155174,w-pisdu-z-domu

  TO PRZECIEŻ NKWD-zista 100 % !!!
  Pachołek Szkoły Francuskiej i Gramsciego!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031